«Частные объявления»

Найкращій прилад від гризунів, відлякувач ультразвуковий

Найкращій прилад від гризунів, відлякувач ультразвуковий

Ультразвуковий відлякувач гризунів та комах ВК-0220 - універсальний прилад для позбавлення від паразитів, здатний працювати і від мережі, і автономно. Модель ВК-0220 підходить для захисту від гризунів і комах як приміщень, так і вуличного простору. На відміну від багатьох інших приладів він не вимагає підключення до мережі 220 Вольт і може харчуватися від батареї типу «Крона». Пристрій перейняло всі плюси молодших моделей. Використовуючи в основі роботи ультразвук, відлякувач ВК-0220 абсолютно безпечний для людського здоров"я і вихованців. Але, він гарантовано очищує навколишній простір від мишей, щурів, тарганів, мурах і павуків. Випромінювані пристроєм звукові хвилі нестерпні для слуху дрібних теплокровних тварин. Також, вони негативним чином впливають на чуйний хітиновий покрив більшості комах. Це відлякує побутових шкідників, в результаті, вони залишають зону дії приладу. Прилад за 3 дні скорочує активність паразитів, а за кілька тижнів надовго звільняє захищається місцевість від їх появи. Два режими роботи дозволяють змінювати характер впливу ультразвукових хвиль, підсилюючи ефект кожного з них.
У режимі А відлякувач ВК-0220 впливає тільки на комах: тарганів, мурах, бліх, міль, павуків. При включенні режиму А пристрій слід встановити на висоті від 20 до 50 сантиметрів.
Другий режим Б спеціалізується на боротьбі з гризунами: щурами, мишами, кротами і ховрашками. При виборі цього режиму пристрій ВК-0220 рекомендується ставити на висоті від 50 до 60 сантиметрів. Важливою відмінною рисою моделі відлякувач ВК-0220 є також вибір джерела живлення - пристрій може працювати від мережі 220 Вольт або від батареї 9B, якої вистачає на 3-4 доби. Це дозволяє використовувати пристрій в житлових кімнатах, а також на вулиці, в умовах підвищеної вологості і в приміщеннях без електропроводки. На вулиці зона охоплення пристрою становить 75 кв. метрів, а в приміщенні - 140 кв. метрів.
Дуже приваблива ціна всього 1290 грн., В нашому інтернет-магазині «i-protect» вона сама нізкая. Бесплатная доставка товара. Гарантія 1 год. Проізводітель: Бельгія.
Объявление актуально: в Черновцах
Александр
Телефон: 0677190866
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Это моё объявление